606 623 256

Fizjoterapia i rehabilitacja

Zdrowe i sprawne ciało to obecnie priorytet, na który zwracamy coraz większą uwagę. Siedzący tryb życia, brak ruchu a czasami urazy mechaniczne mogą wpływać na powstawanie zaburzeń, które z czasem uniemożliwiają nam prawidłowe funkcjonowanie. W przypadku pojawienia się bólu nie warto czekać, na pogorszenie stanu naszego zdrowia należy niezwłocznie udać się do fizjoterapeuty. Podstawowym zadaniem naszego gabinetu fizjoterapeutycznego jest zmniejszenie poziomu bólu i poprawa jakości życia naszych pacjentów.

Fizjoterapia- sposób na zażegnanie długotrwałych dolegliwości

Zaburzenia fizyczne mogą znacząco utrudnić a czasami nawet uniemożliwić prawidłowe funkcjonowanie. Mimo że wizyta u fizjoterapeuty kojarzy się głównie z dolegliwościami powstałymi podczas wypadków lub aktywności sportowej, to istnieje liczna grupa zaburzeń, które mogą powstać podczas normalnego funkcjonowania. Codzienne wyzwania, jakie stawiamy przed naszym organizmem, mogą nadwyrężyć go w sposób, który zmusi nas do podjęcia stosownego leczenia. Nasz gabinet stworzony jest z myślą o pomocy osobom, które na co dzień walczą z bólem utrudniającym im funkcjonowanie. Jako jedni z nielicznych gabinetów fizjoterapeutycznych w Olsztynie prowadzimy kompleksową terapię, obejmujące również fizjoterapie twarzoczaszki i uroginekologiczną. Wszystkie zabiegi prowadzone są przez ekspertów posiadających stosowne uprawnienia i liczne kursy doszkalające. Nasza kadra terapeutyczna ciągle się rozwija, zdobywając nowe umiejętności pomagające nam w poprawie zdrowia naszych pacjentów.

Fizjoterpia i rehabilitacja Olsztyn

Rehabilitacja osób cierpiących na bóle wywołane przez czynniki zewnętrzne

Poza fizjoterapią zajmujemy się również rehabilitacją osób dotkniętych urazami wynikającymi z działania czynników mechanicznych. Nasi specjaliści pomagają zażegnać dolegliwości takie jak:

  • bóle kręgosłupa
  • zaburzenia funkcjonowania stawów obwodowych
  • urazy ortopedyczne
  • migrenowe bóle głowy
  • nietrzymanie moczu
  • zaburzenia czucia tkanek i ruchomości stawów
  • problemy z zakresem ruchu

Dodatkowo prowadzimy zajęcia grupowe mające na celu pomóc osobom zmagającym się z problemami wynikającymi z braku ruchu. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim zabiegi terapii manualnej oraz masażu.

Odwiedzając nasz gabinet w Wadągu pod Olsztynem przeprowadzimy szczegółowy wywiad medyczny i przeanalizujemy dokumentacją medyczną, w tym zdjęcia, RTG, USG, rezonans magnetyczny, tomografię komputerową. Pozwoli nam to zdiagnozować źródła bólu i zalecić odpowiednią formę terapii.

Rehabilitacja i fizjoterapia w Olsztynie

CTMiR- fizjoterapia i rehabilitacja dla każdego

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i rozpatrujemy go pod kątem specyfiki dolegliwości pacjenta. Nasz zespół składa się z ludzi, których główną ambicją jest stałe zwiększanie swoich kompetencji, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi metodami terapii. Podstawą naszego działania jest stała współpraca z klientem oparta na dialogu i dokładnym poznaniu potrzeb pacjenta. Nasi eksperci pozostają do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym , pod którym prosimy kierować wszelkie pytania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, której szczegóły znajdują się w zakładce "cennik".