606 623 256

O nas

Nasz zespół

Nazywam się Dawid Spaszewski jestem fizjoterapeutą oraz specjalistą terapii manualnej. W 1999 r. ukończyłem studia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W latach 1999 – 2000 uczestniczyłem w kursie specjalizacyjnym Medycyny Manualnej dr Andrzeja Rakowskiego w Poznaniu. W 2000 r. w Głogowie złożyłem państwowy egzamin z teorii i praktyki medycyny manualnej. W latach 1999 – 2009 pracowałem w szpitalu MSWiA w Olsztynie na stanowisku fizjoterapeuta – terapeuta manualny. Od 2000 r. wykładałem na wydziale fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Od 2001 do 2010 r. prowadziłem również kursy, szkolenia i egzaminy z masażu w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Prywatną praktykę prowadzę od 2001 r., a Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji jest jej naturalnym rozwinięciem. Jestem członkiem i sekretarzem Warmińsko-Mazurskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Posiadam również uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego, pływania, żeglarstwa i windsurfingu. Moim mottem jest lekarska zasada wprowadzona przez Hipokratesa: primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić. Zasady tej trzymam się również w życiu prywatnym. Prywatnie jestem żonaty i mam dwójkę wspaniałych dzieci. Wolny czas staram się zawsze spędzać aktywnie, co polecam wszystkim pacjentom jako najlepszą metodę profilaktyki.
   
Nazywam się Agnieszka Spaszewska. W Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji prowadzę zajęcia grupowe fitness. Podobnie jak mój mąż ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie uzyskując tytuł magistra. Skończyłam również podyplomowe studia fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Oprócz pracy w Centrum, na co dzień jestem nauczycielem dyplomowanym wychowania fizycznego w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie, oraz wykładowcą na Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Posiadam uprawnienia instruktorskie między innymi w takich dyscyplinach jak: fitness, kinezygerontoprofilaktyka, sporty siłowe, lekkoatletyka, squash, windsurfing, narciarstwo zjazdowe, pływanie, karate kyokushinkai, żeglarstwo. Brałam i ciągle biorę udział w niezliczonej ilości kursów, szkoleń, konferencji i kongresów o tematyce dotyczącej najróżniejszych rodzajów ćwiczeń aerobowych, począwszy od klasycznego aerobiku do najnowszych trendów takich jak pilates, zumba, czy crossfit. Można powiedzieć, że całe moje życie kręci się wokół sportu i aktywności fizycznej. W tej dziedzinie bez przerwy podnoszę swoje kwalifikacje i trudno wymienić dyscypliny, w których nie spróbowałam swoich sił. Jedną z moich sportowych pasji jest prowadzenie drużyn smoczych łodzi i bez fałszywej skromności przyznam się, że trenowane przeze mnie obsady od lat odnoszą sukcesy w ogólnopolskich zawodach.
   
Nazywam się Daniel Godlewski, jestem fizjoterapeutą, specjalistą terapii manualnej oraz pedagogiem. Jako fizjoterapeuta pracuję od 1998 r., od kiedy po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego podjąłem pracę w Pawilonie Rehabilitacyjnym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Równocześnie zdobywałem pierwsze doświadczenia jako fizjoterapeuta sportowy w II ligowej drużynie koszykówki. Swoja przygodę ze sportem kontynuowałem pracując m.in. w PZKol. jako masażysta Kadry Narodowej kolarzy szosowych w latach 2002/03, a obecnie współpracując z lekkoatletami, siatkarzami i triathlonistami. Jestem absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie ukończyłem studia magisterskie i podyplomowe z zakresu pedagogiki terapeutycznej i integracyjnej. W latach 2011/12 uczestniczyłem w kursie Medycyny Manualnej wg. koncepcji prof. Lewita. Kurs zakończony egzaminem i certyfikowany przez Ministerstwo Zdrowia Republiki Czeskiej, Polskie Lekarskie Towarzystwo Medycyny Manualnej oraz Polskie Towarzystwo Fizjoterapii. Ukończyłem także wiele kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów z zakresu m.in. masażu leczniczego, diagnostyki i terapii manualnej, rehabilitacji w sporcie. Od 2007 roku jestem wykładowcą akademickim na Wydziałach: Fizjoterapii i Zdrowia Publicznego Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie. Obecnie pracuję w Szkole z oddziałami integracyjnymi, prowadząc zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych.
   
Nazywam się Rafał Czepan, jestem fizjoterapeutą oraz specjalistą terapii manualnej. Swoje wykształcenie zdobyłem w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Jestem certyfikowanym terapeutą współczesnych metod diagnostyki i terapii tkanek miękkich prowadzonych przez Dr Jarosława Ciechomskiego w Poznaniu. Zdając egzamin certyfikujący zostałem wpisany na europejską listę terapeutów pracujących metodą leczenia według Fascial Distorsion Model. Uczestniczę również w szkoleniu Międzynarodowej Akademii Medycyny Ortopedycznej (ang IAOM). Doświadczenie kliniczne zdobywałem w warszawskich placówkach prywatnych takich jak Carolina Medical Center czy Medicar oraz w szpitalach: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie czy Mazowiecki Szpital Bródnowski. Od zawsze interesowałem się sportem, do najważniejszych należy zaliczyć: kolarstwo górskie, pływanie, windsurfing, narciarstwo, siatkówka oraz jako kibic rajdy samochodowe. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe aby w jak najlepszy sposób pomagać pacjentom.
   

Nazywam się Sara Butkiewicz, jestem absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. W roku 2018 uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii oraz rozpoczęłam pracę w CTMiR. Nieustannie czuje potrzebę rozwoju edukacyjnego oraz zawodowego dlatego też, chętnie uczęszczam na liczne kursy i szkolenia w dziedzinie fizjoterapii. Kursy, które ukończyłam to:

  • Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo - powięziowe z anatomią palpacyjną
  • Medycyna Manualna wg Radosława Składowskiego
  • PNF - proprioceptywne torowanie nerwowo mięśniowe
  • Trening mięśni dna miednicy.

BeboCieszy mnie praca z drugim człowiekiem oraz niesienie mu pomocy w walce z problemami zdrowotnymi, bólem i ograniczeniami.

 

 

Poznaj nas osobiście!